خدمات طراحی برآیند

طراحی نمای ساختمان

طراحی 3 بعدی نمای ساختمان

طراحی نمای ساختمان مهارتی پیشرفته و تخصصی است که همانند لباس بیانگر شخصیت، هویت، سلیقه و آمال و آرزوهای دارنده و مالک خود است، با این تفاوت که این لباس دائمی بوده و نمیتوان در هر ساعت از شبانه روز آن را با لباسی دیگر جایگزین کرد.

طراحی نمای ساختمان به ویژه در خصوص ساختمانهایی که ابتدا ساخته شده و بعدا در معرض فروش قرار میگیرند میتواند به تنهایی عامل فروش سریع یا به فروش نرفتن کل پروژه شود.

همچنین یک طراحی نمای ضعیف و متظاهرانه که متکی به مدهای زودگذر و هیجانی است و صرفا به فرم و ظاهر پروژه محدود میشود مشکلات پیچیده دیگری را به دنبال دارد.

در این نوع طراحی نمای ساختمان ریزه کاریهای مربوط به دوام و مقاومت و دیرپایی و ماندگاری فرم و طرح و استایل رعایت نشده و پس از چندی تبدیل به معضلی زشت و ناهنجار برای محله و سرافکندگی و افسردگی برای مالکان و ساکنان میشود.

ما در برآیند با مد نظر گرفتن تمام این نکات و بسیاری نکات ریز و درشت دیگر که فوت کوزه گری این تخصص را شکل میدهند طراحی نمای ساختمان مورد نظر شما ر اگام به گام شکل داده و نهایتا حاصل طراحی را در قالب طراحی 3 بعدی  پیشرفته و خروجیهای با کیفیت و واقع گرایانه به شما ارئه خواهیم نمود.

همچنین با تکنیک طراحی تلفیقی این امکان را به شما خواهیم داد که ساختمان سه بعدی خود را پیش از ساخته شدن، به شکل مونتاژ شده روی عکس واقعی محیط اطراف مشاهده کنید.

برای ارسال سفارشات و دریافت مشاوره در زمینه پروژه های طراحی نمای ساختمان با ما در تماس باشید.
شرکت طراحی فراگیر برآیند